Aktualności

SUKCES MŁODEGO SIATKARZA Z PAJĘCZNA

Data publikacji: 15 lipca 2012

Norbert Trawczyński (uczeń klasy VI Szkoły Podstawowej w Pajęcznie) odniósł znaczący sukces w cyklu rozgrywek mini piłki siatkowej "Kinder + Sport".

Po turniejach eliminacyjnych i zasadniczych rozgrywanych w województwie łodzkim w okresie kwiecień – maj 2012 roku Norbert został uznany za najlepszego zawodnika (drugi rok z rzędu) w kategorii klas szóstych i wybrano go do składu drużyny reprezentującej województwo łódzkie w kolejnej fazie rozgrywek (makroregion) .
Zawody makroregionalne odbyły sie w Nowym Sączu w dniach 16-17 czerwca. W turnieju uczestniczyło 8 drużyn z województw: łodzkiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego i małopolskiego. Drużyna naszego zawodnika pokonała kolejno drużyny z Krakowa, Nowego Sącza, Jasła i Rzeszowa zajmując tym samym I miejsce w turnieju. Oznaczało to awans do ścisłego Finału Mistrzostw Polski, które odbyły się w Zabrzu w dniach 30.06. – 02.07. 2012. Reprezentację województwa łódzkiego w turnieju finałowym poprowadził – w zastępstwie stałego terenera – Piotr Trawczyński (pajęczański trener siatkówki i nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkól w Pajecznie). Drużyna zajęła w tym turnieju VIII miejsce na 24 zespoły.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.