Aktualności

KOLEJNA WYGRANA MUKS LIBERO

Data publikacji: 22 października 2012

Juniorzy MUKS Libero Pajęczno o porażce z MG13 Łódź  w ubiegłym tygodniu szybko zapomnieli co przyniosło wymierne korzyści w spotkaniu z MULKS MOS Sieradz. Podopiecznym trenera Krystiana Sobierajskiego wystarczyły trzy sety by rozprawić się z drużyną gości i zapisać kolejne trzy punkty na swoim koncie.

Pierwsza patria zakończyła się zwycięstwem Libero 25:14 przy małym oporze stawianym przez zespół z Sieradza. Drugi set Team z Pajęczna rozpoczął od przewagi i bezpiecznie dowiózł wynik kończąc tę partię 25:14. Trzeci set początkowo wyglądał dobrze, lecz kolejne wymiany zawodników Libero doprowadziły do straty przewagi. Kilka zmian przeprowadzonych przez trenera Sobierajskiego pozwoliło jednak szybko odrobić straty i zakończyć zmagania wynikiem 25:23, a całe spotkanie 3-0. Licznie zgromadzona publiczość otrzymała pozytywną dawkę siatkarskiego kunsztu. Miejmy nadzieję, że Kibice pomogą młodym siatkarzom Libero w uzyskiwaniu motywacji do dalszego trenowania by zdobywać doświadczenie na parkietach naszego województwa i będą obecni na każdym meczu zachęcając ich do walki.

MUKS Libero Pajęczno – MULKS MOS Sieradz 3-0 ( 25:14, 25:15, 25:23 )

Skład Libero: Marchewka Paweł, Usarek Michał, Wrona Damian, Nowak Radosław, Marchewka Piotr, Wieczorek Paweł, Leszczyk Robert, Mesjasz Franciszek, Dróżdż Igor, Ceglarek Paweł, Dębowski Mariusz, Leszczyk Robert (libero) trener: Krystian Sobierajski.

Już dziś serdecznie zapraszamy na kolejny mecz, który odbędzie się 11 listopada w Hali przy Szkole Podstawowej NR 1 w Pajęcznie o godz.11.00