Aktualności

TRUDNY MECZ MUKS LIBERO

Data publikacji: 12 listopada 2012

W niedzielę 11 listopada w hali przy Szkole Podstawowej nr 1 w ostatniej kolejce pierwszej rundy Wojewódzkiej Ligi Juniorów MUKS Libero Pajęczno podejmował KS Wifama Łódź. Gospodarze ulegli gościom 0-3 ( 19:25, 21:25, 14:25 ).

Słabsze przyjęcie nie pozwalało rozgrywającemu zgubić blokujących co powodowało, że w pierwszym seriami punkty zdobywali zawodnicy Wifamy. W drugim secie nasz zespól nieco poprawił grę, co przyniosło nawiązanie równorzędnej walki i sprawiło pewne trudności zawodnikom z Łodzi. Niestety kilka prostych błędów naszych zawodników w końcówce  pozwoliło odrobić straty zawodnikom trenera Włodzimierza Kurka i skutecznie zakończyć seta. W trzecim secie dominacja Wifamy nie podlegała żadnej dyskusji i całe spotkanie zakończyło się dość łatwym zwycięstwem gości 3:0. Dla MUKS LIBERO był to trrudny mecz. Na osłodę pozostała miła atmosfera stworzona przez liczne grono kibiców, co dodaje motywacji do dalszej pracy i wzmacnia chęć walki w następnych meczach w lidze. Wszystkim przybyłym kibicom serdecznie dziękujemy i zapraszamy na następny mecz naszego zespołu. Już w najbliższą niedzielę 18 listopada jak zawsze w hali przy Szkole Podstawowej nr 1 LIBERO spotka się z MKS Zduńska Wola. Początek spotkania o godz. 11.00. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do wspólnego kibicowania.