Aktualności

ZWYCIĘSTWO NA WŁASNYM PARKIECIE MUKS LIBERO PAJĘCZNO

Data publikacji: 22 października 2013

W trzeciej kolejce Wojewódzkiej Ligi Juniorów pajęczańscy siatkarze Libero pokonali przed własną publicznością zespół LUMKS Kasztelan Rozprza wynikiem 3-0. Odmłodzony zespół Krystiana Sobierajskiego wypełnił zadanie postawione przed meczem nie dając szans na punkty rywalowi.

W dwóch pierwszych setach zespół gości nie potrafił przeciwstawić się pajęczańskim siatkarzom i zakończyły sie one pewnymi zwyciestwami LIBERO. Szkoda, że nieco gorsza gra w trzeciej partii nie pozwoliła na pokazanie się licznie zgromadzonej publiczności najmłodszym zawodnikom. Straty spowodowane zbyt dużym rozluźnieniem ciężko sie odrabiałao, nie można bylo dogonić przeciwnika aż do stanu 18-18. Nie mogliśmy sobie pozwolić na straty – odpowiada trener Krystian Sobierajski. Ostatecznie i tego seta nasi zawodnicy rozstrzygnęli na swoją korzyść.
Kolejne spotkanie zawodnicy Libero rozegrają 27 października w Łodzi z KS Wifama – lidera tabeli. Liczymy na waleczność naszych siatkarzy