Aktualności

Sukcesy Akademii Sportów Walki “WATAHA”

Data publikacji: 29 marca 2018

W 17-18 marca 2018 roku ośmioosobowa ekipa Akademii Sportów Walki WATAHA z Pajęczna pod okiem trenerów Magdaleny Makowskiej-Grzyb i Mateusza Grzyba walczyła o medale Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Taekwondo. Zawodnicy mierzyli się w konkurencjach technicznych oraz w walkach soft stick, przerywanych i ciągłych.
WATAHA wróciła z Mistrzostw aż z 6 medalami. Najwięcej krążków zdobył najmłodszy Wilczek Bartosz Cykowski: brąz w technikach szybkościowych, brąz w walkach soft stick i złoto w technikach specjalnych w kategorii dzieci młodszych. Dawid Cykowski wywalczył tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski w Taekwondo w konkurencji technik szybkościowych dzieci starszych. W tej samej kategorii wiekowej Dominik Tymura zdobył brąz w technikach specjalnych.
Spośród młodzików z medalem wrócił Paweł Chober, stając na drugim stopniu podium w technikach szybkościowych. WATAHĘ reprezentowali również: Piotr Chober, Amelia Prus, Maja Rygalska, Anna Klimczak.
Każdy może dołączyć do WATAHY i trenować z najlepszymi. Zapraszamy na Halę Sportową przy Szkole Podstawowej nr 2 w Pajęcznie – taekwondo i kickboxing, dzieci, młodzież, dorośli.