Zawodnicy Watahy zaprezentowali się na ostatnim już turnieju w tym sezonie. Sześcioosobowa ekipa dała z siebie wszystko, by zakończyć sezon w naprawdę wielkim stylu. Na konto Watahy powędrowało kolejne 14 medali. Tym razem wojownicy podbili Mińsk Mazowiecki, gdzie zorganizowano II Puchar Polski Sztuk Walki Federacji WKSF i UFR.
Spektakularny występ zaliczył Dominik Tymura, który wywalczył medale z 4 konkurencji, w jakich startował. Złoto w technikach specjalnych, kolejne złoto z parkourowego toru przeszkód, i trzecie złoto w walkach pointfighting, a na dokładkę srebro z walk kalaki.
Bracia Muskalscy dorzucili kolejne 3 medale. Cezary okazał się najlepszy w walkach kalaki, zdobywając złoty medal. Srebro wywalczył w konkurencji technik specjalnych. Szymon stanął na trzecim stopniu podium w walkach przerywanych.
Druga ekipa braci – Bartosz i Dawid Cykowscy uzupełnili worek medali o kolejne 4 sztuki. Bezkonkurencyjny w walkach kalaki Dawid zdobył złoto. Bartosz dwukrotnie stanął na szczycie podium: w technikach specjalnych i walkach kalaki, w parkourowym torze przeszkód wywalczył srebro.
Najstarszy reprezentant Watahy Igor Polak po zaciętych walkach na ringu zdobył złoto. Do kolekcji dołożył jeszcze dwa srebra: techniki specjalne i walki pointfighting.
Turniej, którym sezon podsumowała Akademia Sportów Walki WATAHA. zorganizowano dla zawodników różnych formuł walki. O medale walczyli między innymi taekwondocy, kickboxerzy, jak i reprezentanci innych stylów walki. Wysoki poziom sportowy, kolejne doświadczenia i mnóstwo ciężko wywalczonych medali to z pewnością najlepsze zakończenie sezonu, jakie sportowcy mogą sobie wymarzyć.
Charakter wilka w ciele sportowca.

Z poważaniem,
Zarząd Akademii Sportów Walki WATAHA
Magdalena Makowska-Grzyb
Mateusz Grzyb
www.aswwataha.pl