Akademia Sportów Walki WATAHA osiąga kolejne sukcesy w taekwondo na arenie ogólnopolskiej. 22 kwietnia w Zawierciu 17 reprezentantów WATAHY startowało w Drużynowych Mistrzostwach Polski w Taekwondo. Zawodnicy podzieleni na dwu- i trzyosobowe drużyny walczyli o medale z konkurencji technik szybkościowych, walk soft stick, touch contact i light contact. Spośród 6 drużyn, jakie wystawiła WATAHA aż 5 wróciło z medalami.
Na najwyższym stopniu podium stanęła drużyna Głodnych Wilków, która nie pozostawiła konkurencji szans w walkach soft stick.

Do najlepszych należeli: Dominik Tymura, Maciej Staszewski, Dawid Cykowski.

Młodzicy – Paweł Chober, Igor Kaczmarek i Ryszard Jasny, startując w ekipie Tańczący z Wilkami, wywalczyli srebro w walkach soft stick.

Drużyna Samce Alfa w składzie: Wiktor Usatiuk, Adrian Kochel oraz Jan Wroński zapracowała na srebro w technikach szybkościowych.

Drużyna najmłodszych – Basiory – Bartosz Cykowski, Antoni Koperski i Arkadiusz Kawecki zdobyła brąz w tempówkach.

Sercem do walki i ogromną ambicją wykazały się Wilczyce – Maja Rygalska, Anna Klimczak i Amelia Prus, które na konto drużyny Biały Kieł dorzuciły brąz z walk touch contact.

Po zaciętej walce light contact, bez medalu wrócili kadeci: Oliwier Garus i Piotr Chober z drużyny Wilk i Zając.

Akademia Sportów Walki Wataha szkoli najlepszych. Dołącz do drużyny mistrzów – treningi odbywają się w Hali Sportowej w Pajęcznie. Zapraszają trenerzy: Magdalena Makowska-Grzyb i Mateusz Grzyb. www.aswwataha.pl