MGOKiS Pajęczno zaprasza na wyjątkowy koncert – 22 lutego w kinie Świteź wystąpi  Callum Spencer. Urodzony i wychowany w North Yorkshire, w Wielkiej Brytanii, Callum Spencer już przyciąga wzrok międzynarodowej sceny muzycznej. Jego pierwsze single trafiły na kilka ważnych playlist na Spotify, a także wywindowały artystę na kilka ważnych festiwali, w tym chociażby na The Brave Festival w Amsterdamie.

Callum właśnie wydał swoją debiutancką EP „Nothing But Strangers”. Ta płyta pokazuje eklektyczny styl Calluma zarówno jako piosenkarza, jak i pisarza. Łączy w sobie uduchowione pisanie o ludowych korzeniach z optymistycznymi wpływami różnych artystów – od Passengera po Bruce’a Springsteena. W muzyce tego Brytyjczyka słychać też wpływy chociażby Eda Sheerana czy Damiena Rice’a.

Warto wspomnieć, że dziennikarze brytyjskiego Radia BBC zaprosili ostatnio Calluma na specjalną sesję nagraniową! Nic dziwnego, Callum Spencer – ma świetny głos i wysublimowany talent do pisania piosenek.

Callum pojawi się w Polsce po raz pierwszy na krótkiej trasie koncertowej! Wystąpi również w Pajęcznie – koncert w kinie Świteź, odbędzie się w sobotę 22 lutego, o godz. 20.00. Zapraszamy!!!