Drodzy Maturzyści!
Ze względu na wyjątkową sytuację epidemiologiczną panującą obecnie w powiecie pajęczańskim, apeluję do Was o rozwagę i odpowiedzialność. Matura to ważny egzamin, ale ludzkie zdrowie i życie są ważniejsze! Przypominam, że na egzamin powinny zgłaszać się tylko osoby zdrowe.
Proszę wszystkich, którzy mają niepokojące objawy chorobowe lub mieli kontakt z osobami zarażonymi wirusem Covid-19 o skontaktowanie się z Powiatową Stacją Sanitarno – Epidemiologiczną w Pajęcznie. Jeżeli ze względów zdrowotnych nie przystąpicie w czerwcu do matury, to pamiętajcie, że harmonogram egzaminów zapewnia Wam możliwość przystąpienia do nich w drugim terminie, tzn. w dniach 08– 14 lipca 2020r.
W imieniu dyrekcji, nauczycieli i pracowników Zespołu Szkół w Pajęcznie zapewniam Was, że dołożyliśmy wszelkich starań, aby egzaminy maturalne w tym trudnym okresie przebiegły pomyślnie, z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.
Najwyższym dobrem Szkoły jest dobro Uczniów. Dla Was, drodzy Maturzyści, ten czas Matury 2020, to wielki sprawdzian nie tylko z wiedzy, ale też z odpowiedzialności za własne decyzje i za zdrowie drugiego Człowieka. Zdajmy go wspólnie na 100%.

Sylwia Nowak – Miedzińska
Dyrektor ZS w Pajęcznie