3 czerwca odbyły się w Pajęcznie  nad zbiornikiem Pietrzyków II zawody wędkarskie z Okazji Dnia Dziecka .

W godzinach porannych  na 8:30 stawiło się 53 dzieci  wraz ze swoimi opiekunami bądź członkami rodziny. Pogoda wymarzona dla wędkarza, ciepło,bezwietrznie,  słońce zasłonięte chmurami. Dzieci zebrane na zbiórce nie mogły się doczekać zawodów. Po ogłoszeniu przez sędziego Pana Janka Wachołka  zasad oraz przez Prezesa Koła PZW Pajęczno Bogdana Filaka przepisów o bezpieczeństwie nad wodą,  przystąpiono do losowania stanowisk. Dzieci rywalizowały równolegle w 2 godzinnej turze, w trzech kategoriach.

Dziewczęta stawiły się w najliczniejszej grupie 24 osobowej, później 18 chłopców do 10 lat oraz 10 chłopców w przedziale 11-14 lat. Każdemu dopisywał humor. Po zakończeniu przystąpiono do ważenia złowionych ryb.

W kategorii dziewcząt I miejsce zajęła Julia Kubicka,II miejsce Karolina Kuśmierek, III miejsce przypadło Karolinie Przerywacz.

W kategorii chłopców do 10 lat – I miejsce Piotr Pluciński, II miejsce Jaś Pluciński, III miejsce Alan Kawecki.

W kategorii chłopców 11-14 lat – I miejsce Olek Pluciński, II miejsce Norbert Włodarczyk, III miejsce Kacper Jarzębski.

Dodatkowo nagrodę za największą rybę otrzymała Karolina Kuśmierek.

Każde dziecko otrzymało paczki oraz wśród wszystkich dzieci rozlosowano nagrody rzeczowe które zostały ufundowane przez Zarząd Koła oraz duże grono sponsorów. Serdeczne podziękowania dla Burmistrza GiM Pajęczna Pana Dariusza Tokarskiego, który wspierał i kibicował wszystkim dzieciom nad wodą ,  Starostwo Powiatowe Pajęczno,Wójtowi Gminy Sulnierzyce-Gabriel Orzeszek, Burmistrz MiG Działoszyn-Rafał Drab,firmom Anita,Rem-best,Rotex,Nike,Feniks,”Karaś”,Adolek,B-art, Frubex, firmie SENSAS,masarni w Wąsoszu, oraz kolegom wędkarzom i osobom oraz wszystkim osobom, które przyczynili się do zorganizowania tych zawodów dla naszych pociech.

 

Z wędkarskim pozdrowieniem
Tomasz Wielgosik wraz z całym  Zarządem PZW Pajęczno

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij