Burmistrz Pajęczna oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu zapraszają na wyjątkowe wydarzenie muzyczne: Z PIEŚNIĄ PO NIEPODLEGŁOŚĆ. W tym roku świętujemy 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości, a także Europejski Rok Dziedzictwa Kulturowego. Chcąc uczcić ten wyjątkowy dla nas wszystkich czas, zapraszamy na Koncert Pieśni Patriotycznych w wykonaniu Pajęczańskiej Orkiestry Dętej, zespołu SI-LORD, oraz grupy wokalnej MGOKiS.  Muzyka była i jest ważnym spoiwem naszej kultury. W przeszłości towarzyszyła walce o przetrwanie, łączyła nas i wzmacniała naszą tożsamość narodową. W programie koncertu znajdą się znane i lubiane utwory o charakterze patriotycznym (m.in. Rota, O mój rozmarynie, Piosenka żołnierza). Wydarzenie odbędzie się 10 listopada, o godz. 18.00 w Kościele Parafii Narodzenia Pańskiego w Pajęcznie. Zapraszamy! Wstęp wolny!

 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij