11 maja 2018 roku w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Pajęcznie odbyła się XIV Olimpiada Sportowa dla Przedszkolaków. W tym roku organizatorem Olimpiady było Publiczne Przedszkole Nr 1 w Pajęcznie. Tradycyjnie patronat nad Olimpiadą objął Burmistrza Gminy i Miasta Pajęczno Pan Dariusz Tokarski.

Udział w zawodach wzięły 4 reprezentacje:

  1. Publiczne Przedszkole Nr 1 w Pajęcznie
  2. Publiczne Przedszkole Nr 2 w Pajęcznie
  3. Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima w Pajęcznie
  4. Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Makowiskach

Każda drużyna składała się z 7 zawodników. Rozegrano łącznie 5 konkurencji. Po ich zakończeniu obliczono wyniki końcowe Olimpiady.

Ostateczne wyniki:

I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliana Tuwima w Pajęcznie

II miejsce – Publiczne Przedszkole Nr 1 w Pajęcznie

II miejsce – Publiczne Przedszkole Nr 2 w Pajęcznie

III miejsce – Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Makowiskach

Rywalizacja odbyła się w atmosferze wspaniałej zabawy. Nagrody w postaci pucharów, medali oraz zabawek wręczył wszystkim uczestnikom Zastępca Burmistrza Gminy i Miasta Pajęczno Jacek Lewera.

Dyrektor Publicznego Przedszkola nr 1 w Pajęcznie Bożena Beśka podziękowała wszystkim zawodnikom, kibicom, nauczycielom za przygotowanie i udział XIV Olimpiady Sportowej dla Przedszkolaków

Sponsorami byli: Urząd Gminy i Miasta w Pajęcznie oraz Cementownia „WARTA” S.A. w Trębaczewie.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij