W sobotę 19 maja w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Pajęcznie obyła się XIII Gala Taneczna ULTEX – POL o Puchar Burmistrza Pajęczna. W tym roku turniej miał rangę zawodów GRAND PRIX POLSKI w 10 tańcach. Na starcie stanęło niemal 200 par tanecznych z terenu całej Polski. Taneczne zmagania trwały od rana do późnego wieczora. Jak zawsze nie zabrakło wyjątkowych atrakcji. Tym razem był nią występ pary Mistrzów Świata – Doroty i Sergiu Rusu. Szczegółowe wyniki turnieju w poszczególnych kategoriach można znaleźć tutaj. Warto dodać, ze Puchar Burmistrza Pajęczna zdobyła para Kinga Kaczmarek i Damian Grabowski (ASTRA Szczecin). Poniżej relacja fotograficzna z wydarzenia (fot. W.Beśka)

 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij