W dniach 19-20 stycznia 2019 roku w Pajęcznie odbędzie się V Ogólnopolski Festiwal Kolęd I Pastorałek. W sobotę w Bibliotece Publicznej Gminy i Miasta Pajęczno (ul. Wiśniowa 5) odbędą się przesłuchania, które wyłonią laureatów tegorocznego festiwalu.  Pracom Jury w tym roku przewodniczyć będzie Mieczysław Szcześniak. W niedzielę 20 stycznia laureaci spotkają się z Mieczysławem Szcześniakiem podczas warsztatów, które odbędą się w Niwiskach Górnych w siedzibie Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Wsi Niwiska Górne. O godzinie 15:00 w kościele Parafii Narodzenia Pańskiego w Pajęcznie rozpocznie się tradycyjny koncert laureatów. W programie koncertu przewidziano występy laureatów festiwalu oraz krótki koncert Mieczysława Szcześniaka. ZAPRASZAMY.

Uwaga: z informacji przekazanych przez oganizatorów wynika, że z powodów rodzinnych w festiwalu nie weźmie niestety udziału Mieczysław Szcześniak. Przewodniczącą Jury będzie Mokika Urlik.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij