W związku ze zbliżająca się 74. rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego informujemy, iż w dniu 01 sierpnia 2018 r. o godz. 17.00, zgodnie z Zarządzeniem Szefa Obrony Cywilnej Województwa Wojewody Łódzkiego  w sprawie przeprowadzenia na terenie województwa łódzkiego treningu systemu wykrywania i alarmowania, zostaną włączone syreny alarmowe skonfigurowane w wojewódzkim systemie alarmowym.
Celem działań jest oddanie hołdu i uczczenie pamięci bohaterskich żołnierzy Polskiego Państwa Podziemnego oraz mieszkańców stolicy, poległych i zamordowanych w czasie Powstania Warszawskiego.
SYRENY BĘDĄ URUCHOMIONE NA OKRES 1 MINUTY I EMITOWAĆ DŹWIĘK CIĄGŁY.

ZARZĄDZENIE NR 105/2018 SZEFA OBRONY CYWILNEJ WOJEWÓDZTWA WOJEWODY ŁÓDZKIEGO z dnia 6 lipca 2018 r. w sprawie przeprowadzenia na terenie województwa łódzkiego treningu systemu wykrywania i alarmowania – TUTAJ

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij