W dniu 28 lutego 2018 roku w Sali Cechu Rzemiosł Różnych w Pajęcznie na zaproszenie Burmistrza Dariusza Tokarskiego spotkali się przedstawiciele firm, przedsiębiorstw, stowarzyszeń i instytucji działających na terenie Gminy i Miasta Pajęczno. Rozpoczynając spotkanie Burmistrz podziękował gościom za przybycie i podkreślił wkład jaki wnoszą pajęczańscy przedsiębiorcy w działalność społeczną, kulturalną i sportową. Wyraził również nadzieję, że podczas spotkania zostaną nawiązane nowe kontakty, które w przyszłości zaowocują ciekawymi inicjatywami i pomysłami.

Spotkanie uatrakcyjnił występ znanego i lubianego artysty Krzysztofa Respondka, który swoim programem słowno – muzycznym wprowadził wszystkich w znakomity nastrój. Żarty i dowcipy prezentowane przez niego wielokrotnie doprowadzały publiczność do wybuchów śmiechu.

 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij