W dniu 4.10.2018 na Stadionie Miejskim oraz w Domu Sportu w Pajęcznie miało  miejsce czwarte spotkanie dzieci i młodzieży z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Działoszynie oraz dzieci z Warsztatów Szkolnych dzieci niepełnosprawnych z Zabrza. W spotkaniu uczestniczyły również zaproszone dzieci niepełnosprawne z terenu Pajęczna. Liczny udział w spotkaniu wzięli również młodzi piłkarze Zawiszy Pajęczno, którzy z dziećmi niepełnosprawnymi bardzo miło spędzili ten szczególny dzień na wspólnych grach i zabawach. Miła niespodziankę niepełnosprawnym dzieciom sprawiły dzieci z klasy pierwszej ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Pajęcznie, które przekazały gościom z Zabrza przepiękne maskotki, co sprawiło im ogromną radość. Łącznie w wydarzeniu uczestniczyło ponad 200 dzieci, wszystkie już nie mogą doczekać się  następnego spotkania.

Spotkanie odbyło się dzięki wsparciu finansowemu Cementowni WARTA S.A. w Trębaczewie, Burmistrza Gminy i Miasta Pajęczno Dariusza Tokarskiego oraz  przy pomocy pracowników Urzędu Gminy i Miasta w Pajęcznie oraz Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu  w Pajęcznie. Funkcję gospodarza imprezy pełnił kierownik Pajęczańskiego Domu Sportu Bogusław Okrzesik. Do zobaczenia za rok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij