SEZON 2015/2016

Runda I
1. Kolejka 7.10.2015r. SP nr 1
OSK J. Bednarski – MUKS Libero Pajęczno 2:3
LKS Kiełczygłów – Dream Team Brzeźnica  3:0
Old Stars Team – Fenix OŚWIATA Pajęczno 3:1
LKS Biała – pauza

2. Kolejka 21.10.2015r. SP nr 1
MUKS Libero Pajęczno – Fenix OŚWIATA  Pajęczno 0:3
LKS Biała – LKS Kiełczygłów 2:3
Old Stars Team – Dream Team Brzeźnica 3:0
OSK J. Bednarski – pauza

3. Kolejka 28.10.2015r. SP nr 1
MUKS Libero Pajęczno – LKS Biała  3:2
Fenix OŚWIATA Pajęczno – OSK J. Bednarski 3:0
Old Stars Team – LKS Kiełczygłów 3:2
Dream Team Brzeźnica – pauza

4. Kolejka 04.11.2015r. SP nr 1
MUKS Libero Pajęczno – Dream Team Brzeźnica 3:0
LKS Biała – Old Stars Team 3:1
OSK J. Bednarski – LKS Kiełczygłów 0:3
Fenix OŚWIATA Pajęczno – pauza

5. Kolejka 18.11.2015r. Hala w Makowiskach !!!
MUKS Libero Pajęczno – Old Stars Team 0:3
LKS Biała – OSK J. Bednarski 3:1
Fenix OŚWIATA Pajęczno– Dream Team Brzeźnica 3:0
LKS Kiełczygłów – pauza

6. Kolejka 25.11.2015r. Hala w Nowej Brzeźnicy !!!
OSK J.Bednarski – Old Stars Team 0:3
LKS Kiełczygłów – Fenix OŚWIATA Pajęczno 3:0
Dream Team Brzeźnica – LKS Biała 3:1
MUKS Libero Pajęczno – pauza

7. Kolejka 02.12.2015r. Hala w Kiełczygłowie !!!
LKS Kiełczygłów – MUKS Libero Pajęczno 3:0
Fenix OŚWIATA Pajęczno – LKS Biała 0:3
Dream Team Brzeźnica – OSK J. Bednarski 1:3
Old Stars Team – pauza

Runda II ( rewanżowa )
1. Kolejka 09.12.2015r. SP nr 1
MUKS Libero Pajęczno – OSK J. Bednarski 3:0
Dream Team Brzeźnica – LKS Kiełczygłów 0:3
Fenix OŚWIATA Pajęczno – Old Stars Team 2:3
LKS Biała– pauza

2. Kolejka 16.12.2015r. SP nr 1
Fenix OŚWIATA Pajęczno – MUKS Libero Pajęczno 3:0
Dream Team Brzeźnica – Old Stars Team 0:3
LKS Kiełczygłów – LKS Biała 2:3
OSK J. Bednarski – pauza

3. Kolejka 13.01.2016r. SP nr 1
LKS Biała – MUKS Libero Pajęczno  1:3
OSK J. Bednarski – OŚWIATA Pajęczno 0:3
LKS Kiełczygłów – Old Stars Team 3:2
Dream Team Brzeźnica – pauza

4. Kolejka  20.01.2016r. SP nr 1
Dream Team Brzeźnica – MUKS Libero Pajęczno 0:3
Old Stars Team – LKS Biała 1:3
LKS Kiełczygłów – OSK J. Bednarski  3:0
Fenix OŚWIATA Pajęczno – pauza

5. Kolejka przełożona na 29.01.2016r. SP nr 1
Old Stars Team – MUKS Libero Pajęczno 1:3
OSK J. Bednarski – LKS Biała 0:3
Dream Team Brzeźnica – Fenix OŚWIATA Pajęczno 0:3
LKS Kiełczygłów – pauza

6. Kolejka 03.02.2016r. Hala w Nowej Brzeźnicy !!!
Old Stars Team – OSK J. Bednarski  3:0
LKS Kiełczygłów – Fenix OŚWIATA Pajęczno 3:2
LKS Biała – Dream Team Brzeźnica 3:0
MUKS Libero Pajęczno – pauza

7. Kolejka 10.02.2016r. Hala w Kiełczygłowie !!!
MUKS Libero Pajęczno – LKS Kiełczygłów 3:2
LKS Biała – Fenix OŚWIATA Pajęczno 1:3
OSK J. Bednarski – Dream Team Brzeźnica 0:3
Old Stars Team – pauza

TABELA po 2 rundach zasadniczych

M-ce Drużyna Mecze Punkty Sety
zd str ratio
1 KS Kiełczygłów  14 27  33 15 2,200
2 Fenix Oświata  14 23  26 16 1,625
3 Old Stars Team  14 23  29 18 1,611
4 LKS Biała  14 22  28 20 1,400
5 Libero Pajęczno  14 21  24 20 1,200
6 Dream Team  14 6  8 31 0,258
 7 OSK J.Bednarski  14 4  6 36 0,166

Faza PLAY-OFF ( 02.03. – 09.03.2016r. ) Hala SP w Pajęcznie
Zespoły które po rundzie zasadniczej zajmą miejsca 1-4 zagrają „mecz i rewanż”, zespoły z miejsc 5-7 utworzą grupę walczącą o miejsca 5-7, gdzie rozegrają turniej „każdy z każdym”.

02.03.2016r. ;
mecze o miejsca I-IV
LKS Kiełczygłów – LKS Biała 0:3 (21:25; 15:25; 16:25)
Fenix OŚWIATA Pajęczno – OLD STARS Pajęczno 3:0 (25:21; 25:23; 25:21)
mecze o miejsca V-VII
MUKS LIBERO Pajęczno – DREAM TEAM Brzeźnica 3:0 (25:18; 25:19; 25:17)

09.03.2016r.
mecze o miejsca V-VII
godz. 17.00 OSK J.Bednarski – MUKS LIBERO Pajęczno 0:3
mecze o miejsca I -IV
godz. 18.30 OLD STRAS Pajęczno – FENIX OŚWIATA Pajęczno 1:3
godz. 20.00 LKS BIAŁA – LKS Kiełczygłów 1:3

O awansie do finału zadecyduje: ilość punktów, stosunek setów, stosunek małych punktów.

16.03.2016. OSK J.Bednarski – Dream Team Brzeźnica

Finał ( 18.03.2016r. ) Hala SP w Pajęcznie
Mecz o I m-ce FENIX Oświata Pajęczno – LKS Biała 3:1
Mecz o III m-ce OLD STARS Pajęczno – LKS Kiełczygłów  2:3

Końcowa kolejność w PPLPS sezonu 2015/2016 (w nawiasie wyróżniony zawodnik):
1. FENIX OŚWIATA Pajęczno (Krystian Sobierajski)
2. LKS Biała (Marcin Mikołajczyk)
3. LKS Kiełczygłów (Piotr Marchewka)
4. OLD STARS Pajęczno (Michał Usarek)
5. MUKS LIBERO Pajęczno (Jakub Zabłocki)
6. DREAM TEAM Brzeźnica (Jakub Ostrowski)
7. OSK J.Bednarski (Józef Bednarski)

Relacja z finału PPLPS sezonu 2015/16 – TUTAJ

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij