Informujemy osoby, które podpisały umowy na udział w realizacji projektu „ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII W GMINIE PAJĘCZNO”, że w dniu 17 kwietnia 2018 roku Zarząd Województwa Łódzkiego wprowadził zmiany w regulaminie konkursu dotyczącego odnawialnych źródeł energii. W związku ze zmianami ocena formalna wniosków o dofinansowanie projektów przeprowadzona będzie w terminie 252 dni roboczych, tj od 22 stycznia 2018 roku do 22 stycznia 2019 roku. Zgodnie z powyższym do dnia zakończenia oceny formalnej żadne nowe działania w ramach realizowanego projektu nie będą podejmowane.

Więcej informacji w tej sprawie znajduje się na stronach Serwisu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego – TUTAJ.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij