Komunikat
w sprawie podjęcia kolejnych działaniach
w kierunku ograniczenia niskiej emisji
na terenie Gminy i Miasta Pajęczno

Informujemy, że planujemy przystąpić w roku 2019 do realizacji przedsięwzięcia związanego z dofinansowaniem poprzez dotację z budżetu gminy, kosztów inwestycji służących ochronie środowiska polegających na wymianie przestarzałych źródeł ciepła w budynkach mieszkalnych (indywidualnych gospodarstwach domowych) na nowe ekologiczne piece,
w których materiałem opałowym jest ekogroszek, pellet, gaz.
Działanie to prowadzone będzie w celu ograniczenia niskiej emisji i poprawy czystości powietrza na terenie Gminy i Miasta Pajęczno.
Przewidywane dofinansowanie z budżetu Gminy do wymiany pieca będzie wynosić 5 000 zł.
Mieszkańcy Gminy i Miasta Pajęczno zainteresowani pozyskaniem dofinansowania do wymiany źródła ciepła będą mogli złożyć wstępną informację do dnia 10 października 2018 r. w Urzędzie Gminy i Miasta w Pajęcznie ul. Parkowa 8/12 98-330 Pajęczno pok. 103 .

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij