W dniu 29 sierpnia 2017 roku odbyły się spotkania z mieszkańcami zainteresowanymi udziałem w przygotowywanym przez Urząd Gminy i Miasta w Pajęcznie projekcie pozyskania dofinansowania do zakupu niezbędnych urządzeń mających na celu produkcję energii elektrycznej i/lub cieplnej z odnawialnych źródeł energii (instalacji fotowoltaicznej, kolektorów słonecznych oraz pieców na biomasę w indywidualnych gospodarstwach domowych).

Spotkania odbyły się w Sali kina „Świteź” oraz w Szkole Podstawowej w Makowiskach i cieszyły się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców (łącznie ok. 400 osób). Podczas spotkań pracownicy urzędu i przedstawiciele specjalistycznej firmy zaznajomili uczestników ze szczegółami projektu oraz odpowiadali na pytania.

Więcej szczegółowych informacji można znaleźć w:

– prezentacji TUTAJ

– regulaminie TUTAJ

– wzorze umowy analizy technicznej TUTAJ

Analiza ekonomiczna:

Dodatkowych informacji o projekcie udzielają pracownicy UGiM: Jacek Lewera (pok. 101) i Marzena Walasik (pok. 308).

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie do dnia 8 września 2017 roku powinny złożyć w sekretariacie Urzędu Gminy i Miasta w Pajęcznie następujące dokumenty:

– deklaracja TUTAJ

– ankieta TUTAJ  

Poniżej kilka fotografii ze spotkań z mieszkańcami.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij