Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na uroczyste otwarcie wystawy malarskiej „Malarstwo – Henryki Szymczyk”. Wernisaż wystawy odbędzie się w piątek, 26 stycznia, o godz 16.30 (czytelnia Biblioteki Publicznej).

Bohaterką kolejnej wystawy malarskiej przygotowanej przez MGOKiS będzie pani Henryka Szymczyk. Przygodę z malarstwem rozpoczęła kilka lat temu. Malarstwo stało się jej hobby i pasją, które to konsekwentnie rozwija na zajęciach sekcji plastycznej UTW.  Na płótno stara się przelać swoje uczucia i emocje, których źródłem jest codzienne życie. Do ulubionych technik malarskich Pani Henryki należą: malarstwo olejne i akrylowe. Techniki te dają jej bardzo dużą swobodę w doborze i mieszaniu barw oraz w tworzeniu złożonych faktur.  Głównym motywem prezentowanych prac są elementy martwej natury (kwiaty, owoce, warzywa), oraz pejzaże. Zapraszamy, uroczyste otwarcie wystawy już w piątek (26 stycznia, godz. 16.30). Zapraszamy !!!

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij