W piątkowy wieczór odbył się wernisaż wystawy malarskiej Henryki Szymczyk. Pani Henryka to jedna z bardziej aktywnych malarek z terenu powiatu pajęczańskiego. Do tej pory brała udział w licznych wystawach zbiorowych: Kwiaty Polskie, Stare Pajęczno, Martwa natura, Nadwarciańskie Pejzaże. Pierwsza wystawa indywidualna to swoista podsumowanie twórczości pani Henryki. Ekspozycja obejmuje ponad 60 prac wykonanych w rozmaitych technikach rysunkowych i malarskich. Motywem przewodnim są kwiaty. Na wystawie można obejrzeć prace wykonane ołówkiem, pastelami oraz farbą olejną, czy akrylową. Podczas otwarcia wystawy wystąpił Jan Pasek z autorskimi utworami. Tradycyjnie nie zabrakło multimedialnych pokazów, oraz konkursów. Wystawę można podziwiać do połowy lutego w czytelni Biblioteki Publicznej. Poniżej relacja fotograficzna z wydarzenia.

 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij