Kolejny już raz uczniowie Społecznego Ogniska Muzycznego w Pajęcznie pod kierunkiem pani Marity Pieluchy przygotowali „Koncert Noworoczny” dla mieszkańców Pajęczna. Tym razem odbył się on w czwartek 11 stycznia 2018 roku w czytelni Biblioteki Publicznej Gminy i Miasta Pajęczno. W trakcie koncertu młodzi wykonawcy zaprezentowali się w utworach instrumentalnych i wokalnych o tematyce świątecznej. Widzowie z dużym zainteresowaniem śledzili występy młodych artystów i nagradzali ich gromkimi brawami.  Wśród wykonawców znaleźli się tez byli członkowie Ogniska.

Na zakończenie koncertu Burmistrz Dariusz Tokarski podziękował za wspaniałe wrażenia muzyczne wykonawcom i ich opiekunce oraz wręczył prezent – urządzenie wielofunkcyjne, które z pewnością przyda się w codziennym funkcjonowaniu Ogniska.

Po koncercie dla gości i wykonawców zorganizowano słodki poczęstunek.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij