W minioną niedzielę 1 lipca br., w niezwykle uroczystej oprawie, 27 par małżeńskich z Gminy i Miasta Pajęczno świętowało jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. W tym wyjątkowym wydarzeniu Małżonkom towarzyszyli znamienici goście na czele z Burmistrzem Gminy i Miasta Pajęczno Dariuszem Tokarskim, Przewodniczącą Rady Miejskiej w Pajęcznie Marią Gajęcką, Sekretarzem Gminy i Miasta Pajęczno Justyną Stochniałek oraz Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego w Pajęcznie Ewą Tokarczyk.

Uroczystość rozpoczęła się Mszą Św. w intencji Jubilatów odprawioną przez Proboszcza Parafii W.N.M.P. w Pajęcznie ks. Wiesława Bąkowicza. Druga część uroczystości odbyła się restauracji Alibi w Pajęcznie gdzie oficjalne przemówienie oraz życzenia złożył Burmistrz Gminy i Miasta Pajęczno Pan Dariusz Tokarski. Małżonkowie zostali odznaczeni medalami „Za długoletnie pożycie małżeńskie” nadanymi przez Prezydenta RP. Szanownym Jubilatom wręczono również list gratulacyjny od władz samorządowych oraz kwiaty. Podniosłą chwilę uczczono symboliczną lampką szampana oraz gromkim sto lat.

Złote Gody to jubileusz, za sprawą, którego patrzyliśmy na Dostojnych Jubilatów z podziwem i szacunkiem, którzy mimo różnych przeciwności losu dotrzymali danego sobie przyrzeczenia.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij