Nie od dziś wiadomo, ze taniec jest formą wyrażania siebie, dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wielkiej przygody jaką jest break dance. Breakdance to jeden z najpopularniejszych stylów tańca nowoczesnego. taniec efektowny, niezwykle dynamiczny, wykorzystujący możliwości całego ciała i każdego dźwięku w muzyce. Zajęcia odbywają się we wtorki, od godziny 14:30 w Hali Sportowej przy ulicy Wiśniowej (przy Szkole Podstawowej). Instruktorem jest Rafał Pilawka – osobę zdecydowanie utalentowana i utytułowana w materii break dance. Rafał Pilawka (popularny Rafson) to drużynowy Mistrz Europy 2008, 2-krotny drużynowy Mistrz Polski 2006, 2007, półfinalista programu Mam Talent 2009, aktor taneczny filmu Kochaj i tańcz. Duże doświadczenie i świetny kontakt z młodymi pasjonatami tańca to główne atuty Rafała Pilawki. Zapraszamy dzieci i młodzież do wspólnego tańca.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij