Klub Miłośników Fotografii powstał latem 2008 roku. Założycielem i pomysłodawcą przedsięwzięcia jest Wojciech Beśka. Klub zrzesza pasjonatów i miłośników fotografii, w większości amatorów. Główne założenia klubu to: rozwijanie pasji, wymiana doświadczeń warsztatowych i dzielenie się wiadomościami z dziedziny fotografii. Klub stara się wspólnie organizować plenery, warsztaty i wystawy. Aktualnie klub zrzesza następujących członków: Milena Dziadak, Wiktor WolnyMichał Grajoszek, Błażej Boryń,  Aneta Łasoń, Katarzyna Zwierzak, Wojtek Ściegienka, Joanna Szeptak, Michał Wiśniewski

Klub Miłośników Fotografii przeznaczony jest głównie dla posiadaczy aparatów cyfrowych, – pasjonatów fotografii, oraz – hobbystów, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności.
W czasach łatwego dostępu do nowych technologii wiele osób fotografuje. Trzeba jednak przyznać, że robienie zdjęć ciekawych i poprawnych, takich, które chętnie i z pewnego rodzaju dumą pokazuje się znajomym, wcale nie jest tak proste, jak można by przypuszczać. Na świecie jest nie tylko mnóstwo grafomanów, ale coraz więcej grafocyków, jak to zabawnie określa się to w Internecie. Dlatego też w ramach Klubu Miłośników Fotografii poznajemy podstawowe reguły, które pomogą fotografować lepiej. Spotkania klubu to również możliwość wymiany doświadczeń, testowania sprzętu, eksperymenty z nowymi technikami.

KMF to możliwość nauczenia się czegoś nowego, ale także inspiracja i motywacja do dalszych działań. .
Zajęcia odbywają się w piątki (co dwa tygodnie) o godzinie 17.00 w siedzibie MGOKiS w Pajęcznie, ul Wiśniowa 5
info: beska@pajeczno.pl lub twikind@wp.pl

 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij