Najdłuższy, najbardziej kolorowy i najbardziej wymagający. Takiego biegu w powiecie pajęczańskim jeszcze nie było. 28 lipca startuje I Charytatywny Bieg Leśny – Cross Patówka. Bieg będzie prowadzić przez malownicze tereny leśne między Dylowem Rządowym, a Dylowem Szlacheckim. Trasa jest niezwykle wymagająca i obfituje w liczne podbiegi i górki. Uczestnicy do wyboru mają dwa dystanse: 16km/8km. Bieg jest bezpłatny i ma charakter charytatywny. Podczas imprezy zbierane będą środki na zakup roweru rehabilitacyjnego dla Sandry Ruchniak.  Sandra urodziła się w 2009 roku z wrodzoną wadą serca ubytku międzykomorowego i drożnego przewodu tętniczego. Jest pod stałą opieką wielu lekarzy i specjalistów. Potrzebuje wielu kosztownych sprzętów ortopedycznych, dlatego liczymy na wsparcie ze strony wszystkich zawodników.  Gwarantujemy dobrą zabawę, emocje sportowe i piknikową atmosferę – podczas biegu szczególnie zapraszamy do stoisk z domowymi wypiekami i słodkim poczęstunkiem. Organizatorami Cross Patówki są: Klub Biegacza Warta,  MGOKiS Pajęczno, oraz Nadleśnictwo Wieluń. Start biegu odbędzie się w Dylowie Rządowym (remiza OSP – sobota, 28.07.2018, godz. 13.00). Zapisy na bieg są dostępne stronie www.biurozawodow.pl zakładka I Cross Patówka. Zapraszamy wszystkich biegaczy!

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij