Gra i śpiewa proste, piękne piosenki na gitarę i wokal. Artystka za swoją płytę Bridge zebrała pozytywne recenzje w europejskiej prasie muzycznej. Islandzka songwriterka, Halla Nordfjörd w październiku przyleci do naszego kraju na krótką trasę koncertową. Wystąpi również w pajęczańskim kinie Świteź. Halla Nordfjörd pochodzi z Reykjaviku. Na swoim koncie ma dużą liczbę koncertów w swoim rodzinnym kraju oraz występy w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Danii, czy na Wyspach Owczych. Jej głównymi walorami są delikatny głos oraz nastrojowy akompaniament. Barwa głosu Islandki jest głęboka i ciepła, a jej śpiew intrygująco zmysłowy i hipnotyzujący, nacechowany dużą emocjonalnością. Jej muzyka jest bogata w różorodne dźwięki i ma zdecydowanie intymny charakter. Artystka swoje koncerty często wzbogaca o brzmienia harfy, mandoliny, czy kalimby. Ciekawostką jest fakt, że to druga wizyta Islandki w Pajęcznie, pięć lat temu wokalistka wspomagała instrumentalnie, oraz w chórkach Duńczyka Lasse Matthiessena. Tym razem będzie to jej pełnoprawny, autorski występ. Zapraszamy wszystkich miłośników dobrej muzyki. Koncert  Halli Nordfjörd odbędzie się 20 października (sobota, godz.20.00) w kinie Świteź.  Organizatorem koncertu jest MGOKiS Pajęczno. Bilety w cenie 10 zł do nabycia przed koncertem.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij