Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Pajęcznie zaprasza najmłodszych do wspólnego świętowania DNIA DZIECKA. Wydarzenie rozpocznie się 3 czerwca, o godz. 15.00 w Parku Miejskim (przy Ratuszu). Na przybyłych czeka wiele niespodzianek. Główną atrakcją będzie występ Wędrownej Wytwórni Zdarzeń – Parparusza i Muzykanci Konfabulanci.  Artyści przywiozą ze sobą m.in. Opowieści  z pięciu stron świata – bajki-niebajki o ludziach i nieludziach, będą również Tańce opętańce – czyli gry i zabawy muzyczno-taneczne dla wszystkich. Nie zabraknie też kolorowej i różnorodnej muzyki z różnych stron Europy. Dodatkową atrakcją będzie dmuchany placu zabaw.  Zapraszamy do wspólnej zabawy! Wstęp Wolny! (W przypadku niekorzystnej pogody impreza zostanie przeniesiona do Hali Sportowej, przy ulicy Grunwaldzkiej.)

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij