W minioną niedzielę w Pajęcznie w Parku Miejskim świętowano Dzień Dziecka. W słoneczne popołudnie atrakcji nie brakowało. Na terenie Parku dużym zainteresowaniem cieszył się darmowy, dmuchany plac zabaw do którego w kolejce co chwila ustawiali się chętni. Sporo pozytywnych emocji wzbudził tez występ Wędrownej Wytwórni Zdarzeń – Parparusza.

Program przygotowany przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu obfitował w wiele atrakcji. Impreza rozpoczęła się prezentacją wokalnych talentów MGOKiS. Dzieci do występu przygotowała pani Dominika Brożyna, która na co dzień prowadzi warsztaty śpiewu w pajęczańskim ośrodku kultury.  Kulminacyjnym punktem imprezy były tańce opętańce zaprezentowane przez Wędrowną Wytwórnię Zdarzeń – Parparusza. Muzyczne zabawy porwały najmłodszych do wspólnej zabawy. Nie zabrakło też wciągających opowieści z różnych stron świata, oraz tajemniczych zagadek nagradzanych słodkimi upominkami. Z całą pewnością wizyta w Parku Miejskim sprawiła wszystkim dzieciom dużo radości. Poniżej relacja fotograficzna z wydarzenia. (fot. WB/MGOKIS)

 

 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij