W piątek, 2 czerwca w Pajęczańskim Parku Miejskim świętowano Dzień Dziecka. W słoneczne popołudnie atrakcji nie brakowało. Na terenie Parku dużym zainteresowaniem cieszył się darmowy, dmuchany plac zabaw do którego w kolejce co chwila ustawiali się chętni. Sporo pozytywnych emocji wzbudził tez wspaniały występ wędrownego teatru lalek MAŁE MI.

Program przygotowany przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu obfitował w wiele atrakcji. W konkursach i sportowych zabawach przygotowanych przez MGOKiS wzięło udział kilkuset najmłodszych. W trakcie imprezy odbyła się prezentacja talentów wokalnych dzieci i młodzieży, uczęszczającej na zajęcia artystyczne MGOKiS. Kulminacyjnym punktem imprezy był spektakl PARA BUCH – FAZY W RUCH, czyli komiczne etiudy na podstawie twórczości Juliana Tuwima. Wesołe skecze w wykonaniu teatru MAŁE MI porwały wszystkich najmłodszych do wspólnej zabawy. Najlepszą recenzją całej imprezy są uśmiechy wszystkich dzieciaków, które aktywnie brały udział w wydarzeniu. Zapraszamy do oglądania relacji fotograficznej. (fot. W.Beska)

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij