Ferie zimowe za nami. Przez dwa tygodnie pod patronatem MGOKiS dzieci uczestniczyły w interesujących i pobudzających wyobraźnię warsztatach. Codziennie, od poniedziałku do piątku, dzieci z radością angażowały się we wszystkie zaproponowane zajęcia, a było na prawdę w czym wybierać. Program tegorocznych ferii był przebogaty, królowały zajęcia plastyczne,  warsztaty, przedstawienia teatralne. Dzieci mogły wykazać się kreatywnością tworząc instrumenty muzyczne, figurki z masy solnej, czy konstruując roboty z klocków LOGO. Tradycyjnie sporą popularnością cieszył się dmuchany plac zabaw, oraz przedstawienia teatralne w kinie Świteź (Zaczarowany Młynek, Zajęcza Chatka). Dziękujemy bardzo wszystkim dzieciom za uśmiechy i wspaniale spędzony czas, rodzicom za zaufanie i zapraszamy do oglądania relacji fotograficznej podsumowującej tegoroczne Ferie z MGOKIS.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij