Od 29 stycznia rozpoczynają się zimowe ferie. Miejsko-Gminny Ośrodek  Kultury i Sportu w Pajęcznie przygotował z tej okazji bogaty program zajęć dla dzieci i młodzieży. Zajęcia odbywać się będą się w świetlicy MGOKiS, Bibliotece Publicznej, oraz w Hali Sportowej, będą też spektakle w kinie Świteź.

Zima wcale nie musi być nudna. Szczególnie ta, która wypełniona jest po brzegi różnorodnymi atrakcjami i wydarzeniami, niepozwalającymi na to, by nudzić się w domu. Zajęcia przygotowane przez MGOKiS oraz Bibliotekę Publiczną bez trudu powinny aktywować wyobraźnię dzieci i młodzieży w trakcie tegorocznych ferii. W ofercie m.in. zajęcia plastyczne, zabawy, warsztaty twórcze i spektakle. Wszystkie zajęcia są otwarte i darmowe (jedynie w przypadku warsztatów LEGO obowiązują wcześniejsze zapisy). Poniżej przedstawiamy szczegółowy program.

 

 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij