Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na wyjątkowy koncert. W ramach europejskiej trasy po raz pierwszy w Polsce pojawi się młodziutki Chris Ellys. Utalentowany gitarzysta odwiedzi Pajęczno już 28 kwietnia (piątek, godz.19.00). Koncert odbędzie się w kinie Świteź. Artysta ma dopiero  21 lat, a już jest dobrze zapowiadającym się songwriterem o charakterystycznym głosie. To spokojne granie w stylu Damiena Rice’a, czy Eda Sherana. Niewymuszona wrażliwość, niebanalny głos, momentami zdecydowany jak u Glena Hansarda, momentami zaś kojący jak wokal Johna Mayera. Chris Ellys jak na młody wiek świetnie komponuje i jeszcze lepiej śpiewa. Wystarczy posłuchać singlowych utworów: Yesterday, 7 minutes, czy Night Thoughts, żeby poczuć że twórczość Ellysa jest wypełniona emocjami po same brzegi.  Koncert w Pajęcznie zapowiada się niezwykle nastrojowo. Chris Ellys to songwriter o niezwykłej wrażliwości, którego muzykę doceni każdy,  kto lubi akustyczny folk w dobrym wydaniu. Dodatkowo w kinie Świteź zaprezentują się dwa lokalne zespoły. Swoją nową płytę promować będzie zespół Blues Trio, a sporą dawkę soczystego, energetycznego rocka zaprezentuje 16 AMPER. Zapraszamy! Bilety w cenie 10 zł do nabycia przed koncertem.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij