Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu serdecznie zaprasza na uroczyste otwarcie wystawy „100 Fotografii Pajęczna na 100-lecie Niepodleglości”.  W całym kraju dobiegają końca oficjalne uroczystości poświęcone rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W Pajęcznie jednym z takich finałowych akcentów będzie wystawa zdjęć pokazujących miasto przez pryzmat ostatnich stu lat. Wśród wystawiontych zdjeć będą unikatowe archiwalne fotografie  z dwudziestolecia międzywojennego, zdjęcia architektury, rozbudowującego się miasta, kadry z życia codziennego mieszkańców, oraz obrazy dokumentujące rozwoj edukacji, kultury i sportu. Wernisaż wystawy odbędzie się 7 grudnia (piątek, godz.16.30) w czytelni Biblioteki Publicznej. Zapraszamy!

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij